• Windfree

  REVOLUČNÁ NOVINKA
  V CHLADENÍ KLIMATIZÁCIÍ

  Wind-free Cooling

  Wind-Free klimatizace distribuuje vzduch cez 21 000 mikro otvorov v prednom paneli, vytvára tak rozptýlený a jemný prúd vzduchu, skutočne definováný ako „bezvetrie“

 • Dýchajte zdravší vzduch

  Dýchajte zdravší vzduch

  Dýchajte zdravší vzduch funkcia Virus doctor neutralizuje všetky škodliviny zo vzduchu a zároveň ničí baktérie ktoré neodstránil filter.

 • Najlepšie ceny na trhu. Montáž už do 3 dní!

  Najlepšie ceny na trhu

  Montáž už do 3 dní!

  Užívajte si horúce letné dni v rodinnej pohode.

 • Samsung klimatizácie šetrí Vašu peňaženku so Smart Inverterom

  Relax

  Samsung klimatizácie šetrí Vašu peňaženku so Smart Inverterom až o 70% úspora nákladov za energie. Chlaďte doma bez obáv.

Sledujte nás na Facebooku

 • Doprava zdarma

  Pre všetkých zázkazníkov je doprava domov ZDARMA!

 • Poradenstvo

  Poskytujeme poradenstvo pri výbere klimatizácií, montáž jednotiek a ich servis

 • Montáž už do 3 dní

  Kúpte si u nás klimatizáciu a do 3 dní vám ju prídeme namontovať!

Informačný blok

Výber klimatizácie

Pri výbere vhodnej klimatizácie je najdôležitejšia veľkosť miestnosti, kde bude klimatizácia umiestnená, koľko ľudí v nej pracuje a koľko kancelárskej techniky sa v miestnosti nachádza. Podľa týchto parametrov vám odborníci ANTRE TRADE vyberú najvhodnejší model a typ klimatizácie. Pre firmy sú ideálne klimatizácie s funkciou inverter, ktorá znižuje spotrebu elektrickej energie o 40 percent. Pre kancelárie, kde sa pohybuje množstvo ľudí, odporúčame klimatizáciu s funkciou MPI. Je to prvá technológia na svete, ktorá vytvára aktívne atómy vodíka, ktoré spolu a iónmi kyslíka čistia vzduch od škodlivých čiastočiek a vírusov ako je napríklad chrípka.