Potrebujem klimatizáciu do kancelárie. Ako mám vyberať?

Pri výbere vhodnej klimatizácie je najdôležitejšia veľkosť miestnosti, kde bude klimatizácia umiestnená, koľko ľudí v nej pracuje a koľko kancelárskej techniky sa v miestnosti nachádza. Podľa týchto parametrov vám odborníci ANTRE TRADE vyberú najvhodnejší model a typ klimatizácie. 

Potrebujem klimatizáciu do bytu. Ako mám vyberať?

Pri výbere klimatizácie do vášho bytu alebo rodinného domu je dôležitá nielen veľkosť miestnosti, ale aj na aké účely sa priestor používa. Radi vám pri výbere poradíme. Môže klimatizácia poškodiť zdravie?

Uškodiť môže len zle nastavená klimatizácia. Správne nastavenie klimatizácie by malo byť najviac 5 – 7 °C nižšie než je vonkajšia teplota. To znamená, ak je vonku 30 °C, na termostate by malo byť maximálne 23 °C a viac. Dôležitá je aj pravidelná údržba klimatizácií vrátane dezinfekcie odborníkmi. Odporúčame robiť údržbu najmenej raz ročne, optimálne dvakrát ročne - pred sezónou a po sezóne.

Som alergik, môžem používať klimatizáciu?

V súčasnosti vyrábané klimatizácie Samsung majú unikátne funkcie, ktoré pohlcujú pachy, ničia roztoče, vírusy a baktérie. 

Čo je split?

Klimatizácie zložená z jednej vnútornej a jednej vonkajšej jednotky.

Čo je multisplit?

Klimatizácia zložená z jednej vonkajšej jednotky a viacerých vnútorných jednotiek, ktoré sú na ňu pripojené.

Čo je inverter?

Klimatizácia so špeciálnou funkciou, ktorá znižuje spotrebu elektrickej energie o 40 percent.

Čo je neinverter?

Klimatizácia bez technológie, ktorá znižuje spotrebu energie.

Ako sa treba o klimatizáciu starať po jej kúpení?

O vašu klimatizáciu by sa mali postarať odborníci. Odporúčame robiť údržbu klimatizácie vrátane dezinfekcie raz ročne, optimálne je však dvakrát ročne - pred sezónou a po sezóne.

Ak potrebujete poradiť pri výbere klimatizácií, alebo máte ďalšie otázky, kedykoľvek nás kontaktujte.